Tenisové kurty

Realizujeme tenisové kurty na kľúč podľa Vašich predstáv. Profesionálne tenisové ihriská, školské ihriská aj domáce tenisové kurty v záhrade.
Ak plánujete výstavbu tenisového kurtu, neváhajte nás kontaktovať, alebo si nechajte vypracovať cenovú ponuku. Pri
výbere toho správneho tenisového povrchu Vám radi poradíme.Casali - SPORTS

Umelé povrchy Casali s bitumenovým podložím ponúkajú riešenie pre všetky športy, ktoré vyžadujú relatívne tvrdý povrch - tenis (certifikovaný ITF), basketbal, volejbal, hádzaná, sálový futbal, atletika, hokej, cyklistika, kolieskové korčuľovanie, kolky a mnoho iných.

Zobraziť stránku

Courtsol

Je vhodný prevažne pre tenisové kurty, či viacúčelové ihriská ako v interiéri, tak aj v exteriéri.

Zobraziť stránku

Umelé trávniky

Umelý trávnik sa používa vo veľkej miere miesto tradičnej živej trávy, predovšetkým kvôli jeho cenovej dostupnosti. Jeho najväčšou výhodou sú minimálna údržba a možnosť celoročného využívania. Umelý tenisový trávnik zaisťuje optimálne podmienky pre hru.

Zobraziť stránku

Playrite - Matchplay 2

Matchplay 2 - garantovaný povrch pre multišportové využitie, predovšetkým pre tenis. Pri hre ponúka maximálny komfort. Vhodný je aj pre netbal, basketbal a iné rekreačné športy.

Zobraziť stránku

Playrite - Matchclay – ITF-1

Syntetický tenisový povrch kombinovaný s prírodnou antukou. Štrukturované viazané vlákno a prírodná antuka poskytujú hru charakteristickú pre klasický antukový dvorec.

Zobraziť stránku

Kazetové povrchy GEOPLAST

Geoplast je ideálny produkt na vyhotovenie viacúčelových ihrísk na futbal, tenis, basketbal, ďalšie športy aj pre prevádzkovanie rôznych športov vo vnutrny hál.

Zobraziť stránku

Gumené EPDM povrchy - Tartany

Povrch je ideálnou voľbou pre športoviská, na ktoré sú kladené vysoké nároky, ako pevnosť, odolnosť voči UV žiareniu, mrazuvzdornosť, vodepriepustnosť, pružnosť a farebnosť. Je vhodný na bežecké dráhy, rozbežiská, a aj viacúčelové ihriská a tréningové plochy.

Zobraziť stránku

TISCA

Vynikajúci povrch pre kryté tenisové kurty.

Zobraziť stránku