SPORTS

Casali

casali_logo.jpg

Umelé povrchy Casali s bitumenovým podložím ponúkajú riešenie pre všetky športy, ktoré vyžadujú relatívne tvrdý povrch - tenis (certifikovaný ITF), basketbal, volejbal, hádzaná, sálový futbal, atletika, hokej, cyklistika, kolieskové korčuľovanie (inline korčuľovanie), kolky a mnoho iných.

Široká škála rôznych typov povrchov pre konkrétne športy a viacúčelové ihriská.

Špeciálny povrch pre športy vozičkárov.

Tenisové povrchy

GRAND COURT tenisové kurty CASALI sú navrhnuté tak, aby spĺňali najvyššie technické a hracie normy, rovnako ako požiadavky na kvalitu povrchu vyžadovanú v modernom tenise. Pohodlie, jednoduchosť hry, kvalita, ktorá je zaručená ITF (Medzinárodná tenisová federácia), certifikácia a trvalý výkon počas dlhých rokov – to sú faktory, vďaka ktorým sa kurty CASALI radia k najviac technicky a kvalitatívne vyspelým na svete. To je dôvod, prečo sa tieto syntetické kurty už roky používajú vo všetkých najvýznamnejších medzinárodných turnajoch.

SUPERSOFT / WS SUPERSOFT

Povrchy pre kryté a vonkajšie tenisové kurty. Supersoft ponúka všetky výhody tvrdého dvorca vrátane pružnosti a pohodlia syntetického kurtu. Zloženie syntetického kaučuka poskytuje jednotný povrch, ktorý zaručuje výborné technické parametre: vylepšený komfort, perfektný odraz lopty, vynikajúce trenie a koeficient sklzu a vysokú absorpciu nárazu, čo zabezpečí rýchlu, bezpečnú a príjemnú hru. Podlahový materiál je trvanlivý, ľahko sa pokladá, nevyžaduje žiadnu údržbu a je odolný voči oderu a dokonca aj voči najagresívnejším poveternostným podmienkam. Supersoft systém je certifikovaný medzinárodnou tenisovou federáciou (ITF) v 4. triede (stredne rýchly povrch). Talianský Giordano Inštitút udelil tomuto povrchu certifikát požiarnej odolnosti v 1. triede. Ide o oficiálny povrch pre niektoré z najdôležitejších medzinárodných tenisových turnajov. Okrem tenisu je Supersoft tiež ideálny povrch na vonkajšie použitie pre basketbal, volejbal, hádzanú a malý futbal.

SUPERSOFT DOPPIO / SUPERSOFT DOPPIO WS

Povrchy pre kryté a vonkajšie tenisové kurty. Absolútna pružnosť a absorpcia nárazu sú hlavné charakteristiky tohto systému. Syntetická živicová zmes s vrstvou gumených granúl dodávajú povrchu excelentnú pružnosť a elastickosť, vylepšuje odraz lopty a redukuje negatívny dopad na kĺby. Povrch je certifikovaný medzinárodnou tenisovou federáciou (ITF) v 3. triede (stredne rýchly). Supersoft Doppio systém zaisťuje pohodlnú a rýchlu hru, vysokú odolnosť voči opotrebovaniu a poveternostným vplyvom, nevyžaduje žiadnu údržbu počas dlhých rokov. Okrem tenisu je Supersoft tiež ideálny povrch na vonkajšie použitie pre basketbal, volejbal, hádzanú a malý futbal.

POVRCH evolution / WS POVRCH EVOlution

Povrchy pre kryté a vonkajšie tenisové kurty. Špeciálne gumené “vankúšiky” obsahujúce granule bez kryštálových čiastočiek, potiahnuté vysoko elastickou, syntetickou živicou, radia povrchy Evolution medzi najnovšiu generáciu inovatívnych a vysoko pokrokových športových povrchov. Pružnosť gumených “vankúšikov” a vysoká odolnosť syntetického poťahu zaisťujú mimoriadnu elasticitu povrchu, ktorá redukuje záťaž na kĺby a vedie k väčšej bezpečnosti hráčov, ktorí zároveň môžu profitovať zo všetkých výhod trvanlivého povrchu odolného voči poveternostným vplyvom a UV lúčom. Povrch Evolution je certifikovaný medzinárodnou tenisovou federáciou (ITF) v 2. triede (stredne pomalý). Certifikát odolnosti voči požiaru 1. triedy bol vydaný talianskym Giordano inštitútom. Povrch Evolution nájde svoje ďalšie využitie pre basketbal, volejbal, hádzanú a malý futbal (pri vonkajšom použití).

CONFOSPORT / CONFOSPORT T.

Povrchy pre vnútorné a vonkajšie syntetické tenisové dvorce alebo multifunkčné športové povrchy. Vďaka svojmu pružnému hustému zloženiu a z toho vyplývajúcej vysokej absorpcii nárazu, systém zaručuje hráčom pohodlnú, rýchlu hru a dokonalý odraz lopty. Confosport systém sa ľahko inštaluje, nevyžaduje žiadnu údržbu a svoje vlastnosti si udržiava počas dlhých rokov. Tiež dostupný vo verzii Confosport T, ktorá je natretá Top náterom určeným pre športy, pri ktorých dochádza k výraznejšiemu a častejšiemu kontaktu s povrchom. Confosport je ideálny pre vonkajšie využitie pre basketbalové, volejbalové, hádzanárske ihrisko a taktiež sa hodí pre malý futbal.

SUPERSOFT PRO TURF

Povrchy pre kryté a vonkajšie tenisové kurty. Špeciálna niekoľkovrstvová kompozícia zložená z výberových SBR granúl a 100% syntetickej živice, ktorá je schopná vytvárať mimoriadne pevné väzby radí Supersoft Pro Turf medzi ideálne povrchy pre tenis poskytujúc dokonalý odraz lopty, rýchlosť požadovanú pri tvrdých povrchoch a vysokú odolnosť voči poveternostným vplyvom a UV žiareniu. Supersoft Pro Turf systém je certifikovaný medzinárodnou tenisovou federáciou (ITF) v 3. triede (stredne rýchly).

Viacúčelové povrchy

SUPERSOFT SG

Supersoft SG je povrch určený pre vonkajšie aj vnútorné využitie so špecifickým zameraním na vozíčkové športy ako basketbal, tenis alebo atletika. Tento povrch má špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá robí povrch tvrdším, menej šmykľavým a má vysokú priľnavosť oboch kolies, na ktorých je sústredená celá váha športovca.

PAVISINT SL 75

Spoľahlivý a všestranný Pavisint SL 75 systém je navrhnutý špeciálne pre športy v krytom prostredí a viacúčelové telocvične. Granulovaná gumová podložka Spormat a samonivelačná živica na polyuretánovej báze robia povrch elastickým a odolným. Je ideálny pre basketbal, volejbal, malý futbal a akýkoľvek iný šport, ktorý sa môže hrať na syntetickom dvorci alebo pre školy. Systém redukuje riziko pošmyknutia, svalovej únavy a zabezpečuje lepší odraz lopty vďaka to bezšvovej výrobe pričom si povrch dlho zachováva svoje kvality. Povrch je dostupný v 16tich farbách.

PREMIUM

Polysport systém je ideálnym riešením pre kryté aj vonkajšie ihriská, ktoré musia byť univerzálne a dostatočne pohodlné pre rôzne športy, ale tiež pružné a odolné voči oderu, poveternostným vplyvom a bezúdržbový.

ROLLERTOP

Povrch, ktorý bol primárne navrhnutý na korčuľovanie, aby spĺňal konkrétne technické špecifikácie povrchov určených pre tento šport má zároveň špeciálnu povrchovú úpravu, ktorá z neho robí vynikajúci syntetický povrch na akýkoľvek iný šport.

Rollertop systém bol vyvinutý ako povrch pre umelecké korčuľovanie a je v súlade so špecifikáciami cyklotrás, výlučne na bitumenovom podloží. Špeciálna povrchové úprava robí povrch tvrdým, hladkým, odolným voči pošmyknutiu s technickými charakteristikami ideálnymi pre korčuľovanie.

COLORSINT / WS COLORSINT

Colorsint je zložený zo živice naplnenej špeciálnym plnivom, pigmentmi a ďalšími materiálmi pre farbenie a ochranu cyklotrás a preferenčných pruhov. Tento produkt má certifikát odolnosti voči pohonným hmotám vystavený ANAS-om, a certifikát odolnosti voči požiaru (1. triedy) udelený Giordano Inštitútom, Colorsint je oteruvzdorný a nešmykľavý (v suchom aj mokrom stave) a zabezpečuje stabilné, neodrážajúce farby odolné voči UV lúčom.

COLORTOP

Colortop je ideálnym riešením pre farbenie a ochranu podláh s bitúmenovou skladbou. Je odolný voči oderu, agresívnym pohonným hmotám všeobecne a petroleju. Tento produkt je vhodný hlavne pre letiská, čerpacie stanice parkoviská a rovnako aj pre cyklotrasy a pešie zóny. (A.N.A.S. certifikát)

RIBOSINT / P RIBOSINT

Bowlingové povrchy musia byť odolné voči nárazom bowlingovej lopty a zabezpečiť hladké a presné vedenie lopty: naše bowlingové povrchy spĺňajú zložité technické špecifikácie nutné pre tento šport a zároveň poskytujú kvalitu a trvanlivosť.

Ribosint je navrhnutý pre kryté a vonkajšie bowlingové ihriská. Je zložený z polyuretánovej živice s EPDM granulovou povrchovou úpravou, ktorá môže byť aplikovaná na asfalt a cementové bloky. Povrch je zľahka poprášený kremenným pieskom. Spĺňa všetky technické požiadavky bowlingového ihriska, dokonca aj na turnajovej úrovni. Na požiadanie môže byť povrch certifikovaný pre odolnosť voči požiaru 1. triedy (Ribosint P).

img_divider.png

Špecifikácie

Typ povrchu Tenis Viacúčelový Cyklistika Kolieskové korčule Bowling Vozíčkar
SUPERSOFT Výborný Vhodný
SUPERSOFT DOPPIO Výborný Vhodný
SURFACE EVOLUTION Výborný Vhodný
CONFOSPORT Výborný Vhodný
SUPERSOFT FOR TURF Výborný
SUPERSOFT SG Výborný
PAVISINT SL 75 Vhodný Výborný Vhodný
PREMIUM Vhodný Výborný
Polysport Vhodný Výborný
Athlon 45 / SB Vhodný Výborný
COLORSINT Výborný
COLORTOP Výborný
ROLLERTOP Výborný
RIBOSINT Výborný
PREZRITE SI VŠETKY DOSTUPNÉ TYPY POVRCHOV