Telocvične

Všetky Grabo výrobky sú určené na vnútorné použitie. Vinylové športové podlahy a športové parketové systémy Grabo poskytujú odolný a bezpečný základ pre súťažné športy, aj amatérske športové aktivity. Spolu so športovou obuvou, je kvalita podlahovej krytiny ďalším rozhodujúcim faktorom pre ochranu kĺbov, kolien, členkov, ale aj chrbta športovca. Všetky podlahy graboSport sú navrhnuté tak, aby zabezpečili najlepšie dosiahnuteľné podmienky, pre vysoký atletický výkon a zároveň ponúkli športovcom maximálnu zdravotnú bezpečnosť.

Výrobky Grabo sa využívajú vo viac, ako 70 krajín po celom svete. Povrchy denne testujú státisíce ľudí, ktorí súťažia, cvičia alebo športujú v halách a na ihriskách vybavených podlahami GraboSport. Tieto podlahy sú ideálnym riešením pre halové športy ako hádzaná, futbal, basketbal, volejbal i tenis. Povrchová úprava kombinuje najmodernejšie technológie s upraveným, špeciálnym, lakovým vzorom. Výsledkom je vynikajúci, chemicky odolný, matný, priehľadný a mimoriadne odolný povrch, ktorý vyžaduje iba minimálnu údržbu.Podlaha do telocvične
Prejsť na stránku
Športové parkety

Športové parketové systémy Grabo sú odporučame pre súťažné športy, aj pre voľnočasové športové aktivity. Parkety sú výbornou voľbou pre športové haly a telocvične, používané na tréningy a súťaže v loptových športoch, gymnastike, tanci či fitness. Grabosport športové parkety sa vyznačujú vysokou funkčnosťou, skvelými jednotnými vlastnosťami po celej hracej ploche a bezpečnosťou. Sú dizajnované na ochranu kĺbov a minizalovanie zranení športovcov, aj pri dlhodobom používaní. Vyznačujú sa výbornou odolnosťou a dlhou životnosťou.

Povrchy do telocviční a hál
Prejsť na stránku
Vinylové športové podlahy

Graboplast je expertný výrobca, s vinylovými, športovými, podlahovými krytinami. Ponúka široký výber využitia od súťažného športu, cez fitnes, po voľnočasové športové aktivity. Podlahové krytiny GraboSport sa vyznačujú skvelými vlastnosťami tlmenia nárazov. Unikátny povrchový dizajn zaisťuje vyváženú úroveň trenia, ktorá uľahčuje rýchlu zmenu smeru a znižuje riziko pošmyknutia a zakopnutia.

Florbalový povrch a povrch pre loptové hry.
Prejsť na stránku
Liate povrchy

Liate viacvrstvové polyuretánové podlahy Herculan sú univerzálne povrchy, vhodné aj pre Florbal a iné loptové hry, pri ktorých dostáva každá športová podlaha riadne zabrať.