Viacúčelové ihriská

Juta - BASIC

Hustá umelá tráva s krátkym vlasom a s dobrým pomerom kvality a ceny. Vhodná pre multifunkčné ihriská, loptové športy, úpravu terénov, pozemkov aj futbal.

Zobraziť stránku

Juta - ESSENTIAL

Séria povrchov JUTAgrass® ESSENTIAL má rôzne vlastnosti, ktoré spĺňajú požiadavky viacúčelových priestorov. Primárne je určený ako športovisko rôznych hier.

Zobraziť stránku

Juta - PLAY COMFORT

Trávnik je vyrobený z tvarovaného PE monofílneho vlákna, ktoré zaisťuje zaplnenie povrchu a optimálne podmienky pre hru. Je vhodný na viacúčelové využitie. Play Comfort je ITF certifikovaný pre tenisové ihriská. Trávnik poskytuje vyššiu mechanickú odolnosť, jednoduchú údržbu, čím sa zabezpečí aj dlhšia životnosť trávnika a tým môže pomôcť prevádzkovateľovi ušetriť finančné prostriedky.

Zobraziť stránku

Juta - EFFECTIVE

Kúpa a prevádzkovanie jednoúčelového športového zariadenia nie sú v možnostiach každej asociácie, klubu alebo súkromníka. Rozumným riešením je zriadenie multi-športovej arény. JUTAgrass produkty ponúkajú kombinované riešenia pre futbal a hokej, ale aj pre tenis, volejbal, basketbal, hádzanú atď.

Zobraziť stránku

Domo - ALLROUND

Multišportové ihriská sú vysoko praktické pre mestské štvrte, školy, hotely, univerzity a zdravotné centrá, ktoré potrebujú uspokojiť potreby mnohých užívateľov bezproblémovým a flexibilným spôsobom. Multifunkčná povaha ihrísk podporuje široké spektrum športových a voľnočasových aktivít.

Zobraziť stránku

Domo - SMASH

Multifunkčný športový povrch vhodný pre tenis, futbal, hokejbal, volejbal, hádzanú, bedminton.

Zobraziť stránku

Domo - TIEBREAK

Multišportové ihriská sú vysoko praktické pre rôzne zariadenia, ktoré potrebujú uspokojiť potreby mnohých užívateľov. Multifunkčná povaha ihrísk podporuje široké spektrum športových a voľnočasových aktivít.

Zobraziť stránku

Domo - AVANTAGE

Domo® Avantage je pieskom vyplnený tenisový produkt, ktorý pocitovo a vzhľadom pripomína antukový kurt. Tento tenisový dvorec je vyrobený z červených vlákien a je vyplnený vrstvou červeného piesku. Extra vrstva jemného červeného piesku dodáva povrchu typické šmykové vlastnosti antukového kurtu.

Zobraziť stránku

Domo - TOPSPIN M

Domo® Sports Grass ponúka ľahko inštalovateľnú štandardnú tenisovú sadu. Celá sada so zabudovanými čiarami je pripravená na okamžité užívanie. Základné rozmery tenisového kurtu sú: 36.62m x 18.50m. Servis čiary a stredová servis čiara musia byť vyrezané na mieste.

Zobraziť stránku

Geoplast - Gripper Double Grid

Je ideálny produkt na vyhotovenie viacúčelových ihrísk na futbal, tenis, basketbal a ďalšie športy.

Zobraziť stránku

Geoplast - Gripper Double Grid Rough

Tento povrch je špeciálne dizajnovaný pre tenis.

Zobraziť stránku

Geoplast - Gripper Indoor

Je podklad prevažne pre prevádzkovanie rôznych športov v halách.

Zobraziť stránku

Geoplast - Gripper Outdoor 12"

Je kvalitný, odolný, viacúčelový povrch, určený prevažne pre futbal a tenis, no je vhodný aj pre iné vonkajšie športy.

Zobraziť stránku

Geoplast - Gripper Tennis Rough

Je kvalitný, odolný povrch, určený pre tenis. Dá sa využiť aj na dočasné ihriská, keďže aj demontáž je jednoduchá.

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca T-Pad XC

Obsahuje vysoko kvalitné nárazové podložky pre športové ihriská. Je vhodný prevažne pre viacúčelové ihriská, futbal, rugby, tenisové kurty, kriket, golf a pod.

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca T-PLAY

Je viacúčelový športový trávnik najnovšej generácie. Inšpirovaný prírodou a optimalizovaný pre multifunkčné použitie. Kombinácia vlastbostí ako vysoká odolnosť a jednoduchá údržba je obzvlášť zaujímavá pre školské športové ihriská a verejné ihriská.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S9 Revolution

T-Turf S9 Revolution je názov pre novú generáciu produktov. Jeho názov bol vybraný zámerne, keďže jeho uvedenie odštartovalo novú éru s inovatívnými štandardami pre celý trh s povrchmi. Určený je prevažne pre futbal.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S6.09 Pro

Ďalším prémiovým produktom novej generácie futbalových trávnikov je úplne aktualizovaný model T-Turf S6.09 Pro, vylepšená verzia svojho predchodcu.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S6.09

Pre mnoho amatérskych športových projektov je štandardné riešenie tou najvýhodnejšou možnosťou a teda správnou voľbou. Základná verzia Sportisca, T-Turf S6.09, je vynikajúcim futbalovým trávnikom v každom ohľade a tým stanovuje nové štandardy v tomto segmente trhu.

Zobraziť stránku

Playrite - Matchplay 2

Matchplay 2 - garantovaný povrch pre multišportové využitie, predovšetkým pre tenis. Pri hre ponúka maximálny komfort. Vhodný je aj pre netbal, basketbal a iné rekreačné športy.

Zobraziť stránku