DURAFORCE

Domo

domo_sports_logo.png

MAXIMÁLNA ODOLNOSŤ VOČI OPOTREBENIU. Vlákno DuraForce je pri 400 mikrónoch výnimočne silné. Trávnik DuraForce má vďaka svojej pevnosti vysokú odolnosť voči opotrebovaniu a blednutie a stárnutie prebieha oveľa pomalšie.

NOVÉ ZLOŽENIE POLYMÉRU. Vlákno povrchu DuraForce je vyrobené z novej PE polymerovej kompozície, ktorá robí vlákno extrémne odolné voči opotrebeniu, avšak zároveň jemným na dotyk. Je to výsledkom perfektnej rovnováhy viacerých elementov ako hrúbka vlákna a jemnosť a pružnosť, ktoré sú vlastnosťami použitého polyméru.

SILNÉ VLÁKNO, ALE JEMNÉ NA DOTYK. Hráči sa bežne dotýkajú trávového koberca svojimi rukami, ramenami, kolenami alebo dokonca aj tvárou. DuraForce je vyrobený z veľmi silného vlákna, ktoré garantuje dlhú životnosť. Bežné trávové koberce s takto hrubým vláknom rýchlo tvrdnú a stávajú sa nepodajnými. Pri DuraForce vlákne je tento problém vyriešený vďaka inovatívnej polymerovej kompozícii.

DOBRÁ PRUŽNOSŤ. Vlákno DuraForce má unikátny trojvrstvový obal, ktorý mu poskytuje potrebnú oporu stáť vzpriamene a taktiež napätie, ktoré zabezpečí, že sa po stlačení vráti do vzpriamenej polohy.

VYSOKÁ UV STABILITA. Vďaka vysokej pevnosti vlákna má DuraForce vysokú UV stabilitu.

img_divider.png

ÚSPEŠNE TESTOVANÝ POVRCH

Nemecká norma DIN

Francúzka norma NFP90-112

Európska norma EN 15330-1

FIFA Quality Concept - Spĺňa laboratórne požiadavky pre FIFA normy: HVIEZDA 1 a 2.

Holandská norma NOCNSF-KNVB2-15

Špecifikácie

Typ vlákna(dtex) 14000 PE - M
Výška vlákna 65mm
Čistá váha vlákna (gr/m 1650
Delenie 5/8"
Stehy 130/lm
Počet strapcov na m2 8190
Celková váha (gr/m2 2950
PREZRITE SI VŠETKY DOSTUPNÉ TYPY POVRCHOV