Geoski - Umelé zjazdovky

Povrch Geoski nájdete aj na www.geoski.sk

Geoski umelý sneh pomáha predchádzať problémom, pri nedostatku prírodnej snehovej pokrívky a umožňuje Vám vychutnať si lyžiarsku sezónu 365 dní do roka.

V súčastnosti aj renovované lyžiarske strediská vysoko v horách, sa čím dalej, tým častejšie stretávajú s úbytkom prírodného snehu a kapacity umelého zasnežovania sú taktiež limitované nielen vonkajšiu teplotou. Navyše úpravy zjazdoviek si vyžadujú pocitvú prípravu, aby boli na nasledujúci deň znova bezpečne použiteľné pre lyžiarov. S Geoski na tieto neprijemnosti vôbec nemusíte myslieť.

Geoski perfektne imituje pocit športového vyžitia na snehu.

Počet a rozmiestnenie umelých výhonkov je špeciálne navrhnutý tak, aby čo najvernejšie pripomínal vlastnosti skutočného snehu.

Geoski povrch je vyrobený z ekologicky nezávadných materiálov a jeho inštalácia je šetrná k životnému prostrediu.

Geoski zjazdovka je stále výborne pripravená na použitie, aj po predošlom celodennom intenzívnom používaní.

Rozmery jednotlivých dielov sú 40,8 cm x 40,8 cm s hrúbkou 2,7cm.

Povrch Geoski sa dá využiť nielen na lyžiarske a snowboardové športy, no ponúka aj využitie na tzv. tubing, čo je zábavná forma spúšťania sa na nafukovacom kolese po rýchlej trati. Tubing je určený rovnako pre deti, ako aj dospelých.

Geoski je veľmi vhodný povrch, aj z ekonomického pohľadu, na vyriešenie nestabilnej situácie prírodného snehu, prevažne v miestach, kde je už vybuvovaná infraštruktúra pre zimné športy.

Technické údaje
Rozmery 40,8 x 40,8 x H 2,7 cm
Hmotnosť 3,5 kg/m2
Materiál PE HD (polyetylén s vysokou hustotou) s termoplastickým elastomérom, základnou látkou a prísadami
Veľkosť balenia 80 x 120 x H 155 cm
Množstvo na palete 50 m2

Geoski FUN

Kvalitný polyetylénový povrch s vysokou hustotou, sa môže využívať nielen na lyžovanie, snowboarding, ale aj na tubing s celoročnou prevádzkou.

Zobraziť stránku

Geoski START

Je povrch špeciálne navrhnutý tak, aby nahradzoval snehový povrch v tých oblastiach, kde je preprava snehu príliš drahá a časovo náročná. Napríklad pozdĺž lyžiarskych vlekov, na nástupných a zostupných plochách lanoviek, alebo vlekov. Taktiež na križovatkách a spojovacích cestách.

Zobraziť stránku

Geoski TOP

Geoski TOP je skvelý povrch špeciálne vytvorený na realizáciu lyžiarskych svahov a zjazdoviek. Bol vyvinutý so zabudovaným značkovacím systémom, do ktorého sa jednoducho dajú zapojiť vytyčovacie palice, pre vytváranie slalomových trás, čo je užitočná funkcia pri vytváraní tréningových dráh pre súťažiacich športovcov aj počas letnej sezóny.

Zobraziť stránku