Futbalové ihriská

V ponuke máme množstvno futbalových trávnikov, ktoré spĺňajú moderné požiadavky a nároky. Umelá tráva na futbal sa svojimi vlastnosťami vyrovná prirodzenému trávniku a vyžaduje len minimálnu údržbu, preto je v súčasnosti veľmi obľúbená. Realizujeme profesionálne, školské aj detské ihriská či domáce futbalové trávniky.
Ak plánujete výstavbu futbalového ihriska, neváhajte nás kontaktovať, alebo si nechajte vypracovať cenovú ponuku. Pri výbere toho správneho trávnika Vám radi poradíme.XL Turf

Ideálny športový povrch pre klubové tréningové plochy, náučné, rekreačné a verejné ihriská, športové haly a iné s hlavným zameraním na futbal, kde prináša najväčší komfort. Vyrába sa v niekoľkých ďalších prevedeniach na vonkajšie a vnútorné použitie, vhodné predovšetkým na golf, paintbal, úpravy terénov a podobne. Vďaka svojim výborným mechanickým vlastnostiam redukuje negatívne účinky nárazov, znižuje únavu a zvyšuje výkon športovcov a ponúka maximálny hrací komfort porovnateľný s prírodnou trávou.

Zobraziť stránku

Domo - DURAFORCE

Vhodný pre futbal. Vlákno povrchu DuraForce je vyrobené z novej PE polymerovej kompozície, ktorá robí vlákno extrémne odolné voči opotrebeniu, avšak zároveň jemným na dotyk. Je to výsledkom perfektnej rovnováhy viacerých elementov ako hrúbka vlákna a jemnosť a pružnosť, ktoré sú vlastnosťami použitého polyméru.

Zobraziť stránku

Domo - VARIOSLIDE S PRO

VarioSlide S PRO je revolučná futbalová tráva s prvotriednymi technickými vlastnosťami. Využíva jedinečný "Duo Yarn System", ktorý je patentovaný Domo® Sports Grass. Táto technológia spája dva odlišné typy vlákien do jedného trávového produktu: monofilamentné HELIFLEX vlákno a zosieťované vlákno MONOTAPE. Táto unikátna ...

Zobraziť stránku

Juta - WINNER

Ideálny futbalový trávnik vyvinutý na základe potrieb európskych amatérskych futbalových klubov. Povrch ponúka veľmi podobné hracie vlastnosti ako prírodná tráva a zaručuje solídne herné parametre počas dlhej doby svojej životnosti. Jutagrass - Winner predstavuje ideálnu rovnováhu ceny a kvality.

Zobraziť stránku

Juta - CHAMPION

Najvyššia séria trávnikov navrhnutá pre extrémne namáhané futbalové ihriská pre profesionálov. Tráva je vyrobená z mimoriadne odolných vlákien, ktoré boli vyvinuté použitím špeciálnej chemickej štruktúry z polymérovej zmesi.

Zobraziť stránku

Juta - MASTER

Pre tých, ktorí stále nenašli ideálny futbalový trávnik s výbornou odolnosťou a hernými charakteristikami, sme pripravili novú produktovú radu revolučnej umelej trávy JUTAGRASS ® Master. Ide o trávnik s robustným vláknom, ktoré garantuje dlhú životnosť a vynikajúce herné parametre.

Zobraziť stránku

Domo - SLIDE DS

Domo - SLIDE DS je špičkový futbalový produkt za priaznivú cenu. Monofilamentné vlákno je typ vlákna, ktoré je okamžite extrudované do špecifického tvaru, ktoré mu dáva určitú silu a pružnosť. Vysoká kvalita monofilamentného vlákna bola uznaná inštitúciami ako UEFA a FIFA (normy FIFA a UEFA boli úspešne splnené). Domo® Sports Grass bol špeciálne vyvinutý s dôrazom na vysokú životnosť a hracie vlastnosti.

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca T-Pad XC

Obsahuje vysoko kvalitné nárazové podložky pre športové ihriská. Je vhodný prevažne pre viacúčelové ihriská, futbal, rugby, tenisové kurty, kriket, golf a pod.

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca T-PLAY

Je viacúčelový športový trávnik najnovšej generácie. Inšpirovaný prírodou a optimalizovaný pre multifunkčné použitie. Kombinácia vlastbostí ako vysoká odolnosť a jednoduchá údržba je obzvlášť zaujímavá pre školské športové ihriská a verejné ihriská.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S9 Revolution

T-Turf S9 Revolution je názov pre novú generáciu produktov. Jeho názov bol vybraný zámerne, keďže jeho uvedenie odštartovalo novú éru s inovatívnými štandardami pre celý trh s povrchmi. Určený je prevažne pre futbal.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S6.09 Pro

Ďalším prémiovým produktom novej generácie futbalových trávnikov je úplne aktualizovaný model T-Turf S6.09 Pro, vylepšená verzia svojho predchodcu.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S6.09

Pre mnoho amatérskych športových projektov je štandardné riešenie tou najvýhodnejšou možnosťou a teda správnou voľbou. Základná verzia Sportisca, T-Turf S6.09, je vynikajúcim futbalovým trávnikom v každom ohľade a tým stanovuje nové štandardy v tomto segmente trhu.

Zobraziť stránku