Futbalové ihriská

XL Turf

Kanadsko-švajčiarska inovácia predstavuje skutočnú revolúciu v technológii umelých trávnikov. Ide o kombináciu špeciálne navrhnutého bezzásypového umelého trávnika a pružnej tlmiacej podložky z expandovaného polypropylénu EPP (Neopolen P), ktorý bol pôvodne vyvinutý spoločnosťou BASF pre automobilový a letecký priemysel. Až požiadavky ...

Zobraziť stránku

Domo - DURAFORCE

Vlákno povrchu DuraForce je vyrobené z novej PE polymerovej kompozície, ktorá robí vlákno extrémne odolné voči opotrebeniu, avšak zároveň jemným na dotyk. Je to výsledkom perfektnej rovnováhy viacerých elementov ako hrúbka vlákna a jemnosť a pružnosť, ktoré sú vlastnosťami použitého polyméru.

Zobraziť stránku

Domo - VARIOSLIDE S PRO

VarioSlide S PRO je revolučná tráva s prvotriednymi technickými vlastnosťami. Využíva jedinečný "Duo Yarn System", ktorý je patentovaný Domo® Sports Grass. Táto technológia spája dva odlišné typy vlákien do jedného trávového produktu: monofilamentné HELIFLEX vlákno a zosieťované vlákno MONOTAPE. Táto unikátna ....

Zobraziť stránku

Juta - WINNER

Ideálny futbalový trávnik vyvinutý na základe potrieb európskych amatérskych futbalových klubov. Povrch ponúka veľmi podobné hracie vlastnosti ako prírodná tráva a zaručuje solídne herné parametre počas dlhej doby svojej životnosti. Jutagrass - Winner predstavuje ideálnu rovnováhu ceny a kvality.

Zobraziť stránku

Juta - CHAMPION

Najvyššia séria trávnikov navrhnutá pre extrémne namáhané futbalové ihriská pre profesionálov. Tráva je vyrobená z mimoriadne odolných vlákien, ktoré boli vyvinuté použitím špeciálnej chemickej štruktúry z polymérovej zmesi.

Zobraziť stránku

Juta - MASTER

Pre tých, ktorí stále nenašli ideálny trávnik s výbornou odolnosťou a hernými charakteristikami, sme pripravili novú produktovú radu revolučnej umelej trávy JUTAGRASS ® Master. Ide o trávnik s robustným vláknom, ktoré garantuje dlhú životnosť a vynikajúce ...

Zobraziť stránku

Domo - SLIDE DS

Monofilamentné vlákno je typ vlákna, ktoré je okamžite extrudované do špecifického tvaru, ktoré mu dáva určitú silu a pružnosť. Vysoká kvalita monofilamentného vlákna bola uznaná inštitúciami ako UEFA a FIFA (normy FIFA a UEFA boli úspešne splnené). Domo® Sports Grass bol špeciálne vyvinutý s dôrazom na vysokú životnosť a hracie vlastnosti.

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca T-Pad XC

Obsahuje vysoko kvalitné nárazové podložky pre športové ihriská.

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca T-PLAY

Je viacúčelový športový trávnik najnovšej generácie. Inšpirovaný prírodou a optimalizovaný pre multifunkčné použitie.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S9 Revolution

T-Turf S9 Revolution je názov pre novú generáciu produktov. Jeho názov bol vybraný zámerne, keďže jeho uvedenie odštartovalo novú éru s inovatívnými štandardami pre celý trh s povrchmi.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S6.09 Pro

Ďalším prémiovým produktom novej generácie je úplne aktualizovaný model T-Turf S6.09 Pro, vylepšená verzia svojho predchodcu.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S6.09

Pre mnoho amatérskych športových projektov je štandardné riešenie tou najvýhodnejšou možnosťou a teda správnou voľbou. Základná verzia Sportisca, T-Turf S6.09, je vynikajúcim produktom v každom ohľade a tým stanovuje nové štandardy v tomto segmente trhu.

Zobraziť stránku