Juta


png juta juta-grass-logo2.png

Juta - WINNER

Ideálny futbalový trávnik vyvinutý na základe potrieb európskych amatérskych futbalových klubov. Povrch ponúka veľmi podobné hracie vlastnosti ako prírodná tráva a zaručuje solídne herné parametre počas dlhej doby svojej životnosti. Jutagrass - Winner predstavuje ideálnu rovnováhu ceny a kvality.

Zobraziť stránku

Juta - CHAMPION

Najvyššia séria trávnikov navrhnutá pre extrémne namáhané futbalové ihriská pre profesionálov. Tráva je vyrobená z mimoriadne odolných vlákien, ktoré boli vyvinuté použitím špeciálnej chemickej štruktúry z polymérovej zmesi.

Zobraziť stránku

Juta - MASTER

Pre tých, ktorí stále nenašli ideálny futbalový trávnik s výbornou odolnosťou a hernými charakteristikami, sme pripravili novú produktovú radu revolučnej umelej trávy JUTAGRASS ® Master. Ide o trávnik s robustným vláknom, ktoré garantuje dlhú životnosť a vynikajúce herné parametre.

Zobraziť stránku

Juta - BASIC

Hustá umelá tráva s krátkym vlasom a s dobrým pomerom kvality a ceny. Vhodná pre multifunkčné ihriská, loptové športy, úpravu terénov, pozemkov aj futbal.

Zobraziť stránku

Juta - ESSENTIAL

Séria povrchov JUTAgrass® ESSENTIAL má rôzne vlastnosti, ktoré spĺňajú požiadavky viacúčelových priestorov. Primárne je určený ako športovisko rôznych hier.

Zobraziť stránku

Juta - PLAY COMFORT

Trávnik je vyrobený z tvarovaného PE monofílneho vlákna, ktoré zaisťuje zaplnenie povrchu a optimálne podmienky pre hru. Je vhodný na viacúčelové využitie. Play Comfort je ITF certifikovaný pre tenisové ihriská. Trávnik poskytuje vyššiu mechanickú odolnosť, jednoduchú údržbu, čím sa zabezpečí aj dlhšia životnosť trávnika a tým môže pomôcť prevádzkovateľovi ušetriť finančné prostriedky.

Zobraziť stránku

Juta - EFFECTIVE

Kúpa a prevádzkovanie jednoúčelového športového zariadenia nie sú v možnostiach každej asociácie, klubu alebo súkromníka. Rozumným riešením je zriadenie multi-športovej arény. JUTAgrass produkty ponúkajú kombinované riešenia pre futbal a hokej, ale aj pre tenis, volejbal, basketbal, hádzanú atď.

Zobraziť stránku

Juta - FAST TRACK

FAST TRACK je umelá tenisová tráva, vhodná aj pre viacúčelové ihriská. Séria tenisových povrchov FAST TRACK ponúka rôzne vlastnosti vhodné pre požiadavky individuálneho používateľa.

Zobraziť stránku

Juta - 4PLAY

Umelý povrch vysokej kvality, pre multifunkčné ihriská.

Zobraziť stránku

Juta - MONO TRACK 20

Monofilamentný umelý trávnik pre tenis a viacúčelové ihriská.

Zobraziť stránku