Tisca


tisca_logo_positiv_30mm.jpg

TISCA - Sportisca First Line 1600

Sportisca First Line 1600 je povrch vhodný pre indorový tenis, ktorý ponúka maximálnu mäkkosť a pohodlie. Ide o variáciu Comfort Plus Sportisca First Line 1400, s hmotnosťou vlasu 1600 g/m².

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca First Line 1400

Povrch Sportisca First Line 1400 je prispôsobovený požiadavkám moderného indorového tenisu. Je skvelým výberom v zimnom období nakoľko má pomalší odraz lopty, podobný tomu na antuke.

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca First Line 1200

First Line 1200 je textilný povrch pre kryté tenisové kurty s hmotnosťou vlasu 1200 g/m².

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca Matchplay

Štruktúrovaný povrch pre kryté tenisové kurty. Tento povrch sa môže pochváliť pôsobivou absorpciou a vysokou manévrovacou schopnosťou.

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca Challenger

Sportisca Challenger je povrch pre kryté tenisové kurty s hladkou zamatovou textúrou, vhodný pre všetky výkonnostné a vekové kategórie.

Zobraziť stránku

TISCA - Endurance

Sportisca Endurance bol vyvinutý pre profesionálnych hráčov. Ide o tvrdý kobercový povrch pre kryté tenisové kurty s drsným povrchom, ktorý zaisťuje odskok lopty, aký by ste očakávali v profesionálnych súťažiach.

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca T-Pad XC

Obsahuje vysoko kvalitné nárazové podložky pre športové ihriská. Je vhodný prevažne pre viacúčelové ihriská, futbal, rugby, tenisové kurty, kriket, golf a pod.

Zobraziť stránku

TISCA - Sportisca T-PLAY

Je viacúčelový športový trávnik najnovšej generácie. Inšpirovaný prírodou a optimalizovaný pre multifunkčné použitie. Kombinácia vlastbostí ako vysoká odolnosť a jednoduchá údržba je obzvlášť zaujímavá pre školské športové ihriská a verejné ihriská.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S9 Revolution

T-Turf S9 Revolution je názov pre novú generáciu produktov. Jeho názov bol vybraný zámerne, keďže jeho uvedenie odštartovalo novú éru s inovatívnými štandardami pre celý trh s povrchmi. Určený je prevažne pre futbal.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S6.09 Pro

Ďalším prémiovým produktom novej generácie futbalových trávnikov je úplne aktualizovaný model T-Turf S6.09 Pro, vylepšená verzia svojho predchodcu.

Zobraziť stránku

TISCA - T-Turf S6.09

Pre mnoho amatérskych športových projektov je štandardné riešenie tou najvýhodnejšou možnosťou a teda správnou voľbou. Základná verzia Sportisca, T-Turf S6.09, je vynikajúcim futbalovým trávnikom v každom ohľade a tým stanovuje nové štandardy v tomto segmente trhu.

Zobraziť stránku