Graboplast športové parkety

Športové parketové systémy Grabo sú odporučame pre súťažné športy, aj pre voľnočasové športové aktivity. Parkety sú výbornou voľbou pre športové haly a telocvične, používané na tréningy a súťaže v loptových športoch, gymnastike, tanci či fitness.

Grabosport športové parkety sa vyznačujú vysokou funkčnosťou, skvelými jednotnými vlastnosťami po celej hracej ploche a bezpečnosťou. Sú dizajnované na ochranu kĺbov a minizalovanie zranení športovcov, aj pri dlhodobom používaní. Vyznačujú sa výbornou odolnosťou a dlhou životnosťou.

Parketové systémy Grabo sa skladajú z membrány odolnej proti vlhkosti, doskovej podložky absorbujúcej nárazy a vrchnej parketovej vrstvy, ktorá sa dá zhotoviť vo viacerých dizajnových prevedeniach. Hrúbka parketového systému sa pohybuje od 28mm po 47mm v závislosti od konkretných požiadaviek zákazníka a využitia. Výborné vlastnosti tohto parketového systému potvrdzje, aj medzinárodná organizácia FIBA, ktoré ocenila tento povrch certifikátom tretieho stupňa, takže je vhodný aj na usporiadanie medzinárodných súťaží.

PREZRITE SI VŠETKY DOSTUPNÉ TYPY POVRCHOV