Domo


domo_sports_logo.png

Domo - ALLROUND

Multišportové ihriská sú vysoko praktické pre mestské štvrte, školy, hotely, univerzity a zdravotné centrá, ktoré potrebujú uspokojiť potreby mnohých užívateľov bezproblémovým a flexibilným spôsobom. Multifunkčná povaha ihrísk podporuje široké spektrum športových a voľnočasových aktivít.

Zobraziť stránku

Domo - SMASH

Vhodný pre tenis, futbal, hokejbal, volejbal, hádzanú, bedminton.

Zobraziť stránku

Domo - TIEBREAK

Multišportové ihriská sú vysoko praktické pre rôzne zariadenia, ktoré potrebujú uspokojiť potreby mnohých užívateľov. Multifunkčná povaha ihrísk podporuje široké spektrum športových a voľnočasových aktivít.

Zobraziť stránku

Domo - AVANTAGE

Stále šmykové vlastnosti. Domo® Avantage má extra vrstvu jemného červeného piesku, ktorý dodáva kurtu typické šmykové vlastnosti antukového kurtu. Okrúhly tvar zŕn jemného piesku napomáha správnemu šmyku na povrchu a taktiež zabezpečuje úplné odvodnenie, čím sa predchádza ...

Zobraziť stránku

Domo - TOPSPIN M

Domo® Sports Grass ponúka ľahko inštalovateľnú štandardnú tenisovú sadu. Celá sada so zabudovanými čiarami je pripravená na okamžité užívanie. Základné rozmery tenisového kurtu sú: 36.62m x 18.50m. Servis čiary a stredová servis čiara musia byť vyrezané na mieste.

Zobraziť stránku

Domo - DURAFORCE

Vlákno povrchu DuraForce je vyrobené z novej PE polymerovej kompozície, ktorá robí vlákno extrémne odolné voči opotrebeniu, avšak zároveň jemným na dotyk. Je to výsledkom perfektnej rovnováhy viacerých elementov ako hrúbka vlákna a jemnosť a pružnosť, ktoré sú vlastnosťami použitého polyméru.

Zobraziť stránku

Domo - VARIOSLIDE S PRO

VarioSlide S PRO je revolučná tráva s prvotriednymi technickými vlastnosťami. Využíva jedinečný "Duo Yarn System", ktorý je patentovaný Domo® Sports Grass. Táto technológia spája dva odlišné typy vlákien do jedného trávového produktu: monofilamentné HELIFLEX vlákno a zosieťované vlákno MONOTAPE. Táto unikátna ....

Zobraziť stránku

Domo - SLIDE DS

Monofilamentné vlákno je typ vlákna, ktoré je okamžite extrudované do špecifického tvaru, ktoré mu dáva určitú silu a pružnosť. Vysoká kvalita monofilamentného vlákna bola uznaná inštitúciami ako UEFA a FIFA (normy FIFA a UEFA boli úspešne splnené). Domo® Sports Grass bol špeciálne vyvinutý s dôrazom na vysokú životnosť a hracie vlastnosti.

Zobraziť stránku

Domo - Champion S Pro MX

Umelý trávový systém Domo® Champion S PRO MX je koncept, ktorý používa výlučne monofilné vlákna Heliflex. Každé vlákno tejto trávy má jedinečný špirálovitý tvar, čím je garantovaný mimoriadne odolný systém.

Zobraziť stránku